FAQ - najczęściej zadawane pytania

Dlaczego nie dostałam potwierdzenia przyjęcia zamówienia na maila?

Czasami zdarza się,że klient w momencie składania zamówienia poda błędnie maila, lub mail z potwierdzeniem trafił do spamu. Może się także zdażyć,że przyjdzie nieco póznej, gdyż są problemy z pocztą. Wszystkie zamówienia są przyjmowane do realizacji i potwierdzane telefonicznie oraz mailowo.

binary trading no deposit bonus Gdzie znajduje się numer konta do wpłat ?

 

Numer konta do wpłat znajduje się w zakładce kontakt:

http://www.desirebutik.pl/site/kontakt

 

opzioni binarie simulatore Zależy mnie na szybkiej dostawie. Czy produkt na zdjęciu jest dostępny?

 

Oferta prezentowana w butiku ciągle się zmienia. Produkty prezentowane na zdjęciach występują w takich kolorach i rozmiarach, jak są widoczne, jednak zdarza się,że dany model się wyprzedał i już nie będzie dostępny.  Dlatego prosimy o potwierdzenie dostępności przed zakupem. Jeżeli mają Państwo problem z ustaleniem rozmiaru, również prosimy o kontakt.

 

http://247loan.ca/halifax-debit-card-cash-advance halifax debit card cash advance Nie pamiętam hasła do Desire Butik?


Proszę kliknąć w pole przypomnienie hasła a następnie podać adres e-mail i naciśnąć przycisk "wyślij".Na adres e-mail podany przy zakładaniu konta zostanie wysłane aktualne hasło
Jeżeli nie jest Pani/Pan w stanie przypomnieć sobie loginu lub nie może odebrać z przyczyn niezależnych podanego przy rejestracji e-maila prosimy o kontakt telefoniczy pod nr telefonu +48 501 507 144  lub wysłanie e-maila w tej sprawie na adres biuro@desirebutik.pl.


negoziare opzioni binarie broker Otrzymałem potwierdzenie zamówienia z wyszczególnioną kwotą do zapłaty przelewem, czy mam zapłacić całość tej kwoty?

Tak.

 

ezt trader Czy zamówienie, które złożyłam w Desire Butik zostanie pomniejszone o upust , który znalazłam w promocji z gazetą/ portalem ? Kiedy zostanie naliczony rabat od zamówienia??

Jeżeli posiada Pani / Pan kupon/ rabat zakupowy/ hasło na ustalony rabat, należy:

 

1.Zarejestrować się w Desire Butik

1.Złożyć zamówienie

2.Wybrać formę przesyłki

3.Wpisać w polu: UWAGI DODATKOWE: kod lub hasło

4.Na podany adres mailowy, podczas rejestracji wyślemy potwierdzenie zamówienia na dane produkty pomniejszając je o wartość naliczonego UPUSTU.

Proszę nie płacić za zamówienie , dopóki nie otrzymacie Państwo potwierdzenia zamówienia ( dotyczy wykorzystywania haseł promocyjnych, kodów rabatowych)


bellelli opzioni binarie Co oznacza dostępność towaru podawana przy każdym produkcie w moim koszyku? Czy w tym czasie dostanę przesyłkę?

Dostępność oznacza czas sprowadzenia bielizny do magazynu sklepu DESIRE BUTIK. Dostępność 24 godziny, nie oznacza że klient otrzyma bieliznę w ciągu 24 godzin. Przesyłka zostanie w ciągu 24 godzin, od otrzymania potwierdzenia zamówienia, wysłana przez nasz sklep (z wyłączeniem sobót, niedziel ,świąt przypadków losowych).

 

http://www.pettigna.com/me/96/banca-popolare-emilia-romagna-simulazione-trading-on-line.html banca popolare emilia romagna simulazione trading on line Produkty z mojego zamówienia mają różną dostępność, czy będą wysłane do mnie w rożnych terminach?

Nie, zamówienie będzie przesłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeżeli produkty z krótszym czasem oczekiwania mają być wysłane szybciej, należy złożyć oddzielne zamówienia.

 

binary options news trading strategy Nie znalazłam na Państwa stronie kodu promocyjnego, gdzie mogę go znaleźć?

Kod promocyjny jest przyznawany w trakcie trwania konkretnych kampanii promocyjnych. Nie posiadanie kodu nie stanowi przeszkody w złożeniu zamówienia.binäre optionen hilfe Czy towary złożone w jednym zamówieniu mogą zostać wysłane pod dwa różne adresy?Jeśli chcesz, aby wybrane towary zostały wysłane do dwóch różnych osób, powinieneś złożyć dwa zamówienia.
 

Chciałabym zakupić komplet bielizny ( biustonosz , figi/ stringi) jak mam szybko odszukać produkty?

 

Proszę wpisać w wyszukiwarkę ( w prawym górnym rogu strony) szukany produkt np. nazwa bielizny: Marieta.

Wyświetlą się Pani wszystkie produkty z nazwą Marieta ( czyli: biustonosz , figi , stringi, koszulka/halka, gorset)
 

 

 

 
 

Skóry naturalne