Nawigator

Chcesz zrobić Ukochanej wspaniały prezent, ale nie wiesz jak się do tego zabrać – dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie kilka porad, jak wybrać odpowiednią bieliznę lub inny elegancki prezent dla Twojej żony, dziewczyny, przyjaciółki…

 

Szybki Prezent (dla realistów)

Dla tych z Was, którzy chcą iść na skróty polecamy opcję zakupu Kuponu na Prezent (bonu towarowego). Dzięki niemu Ukochana sama wybierze wymarzoną bieliznę, a Ty podaruj Jej kupon prezentowy, którym zapłaci za zakupioną bieliznę. Kupon Prezentowy to idealny prezent dla wymagających kobiet. Dzięki temu unikniesz nietrafionych prezentów np. w złym kolorze lub rozmiarze.
Możesz zakupić Kupon Prezentowy o wartości od 50 do 1000 zł. Kupon Prezentowy możemy wydrukować i wysłać do Ciebie lub do Niej. Możemy także przesłać Kupon e-mailem kod którym osoba obdarowana zapłaci za zakupy lub przesłać Bon Podarunkowy pocztą na wskazany adres.

 

Dla cierpliwych (dla romantyków)

Musimy określić rozmiar bielizny, jaki nosi Twoja Ukochana. Nie próbuj oceniać na oko. Spróbuj dyskretnego telefonu do Jej mamy lub kuzynki. Na pewno dowiesz się wszystkiego o rozmiarze jaki nosi. Zapytaj również o Jej ulubione kolory. Chyba, że chcesz Jej kupić bieliznę w Twoim ulubionym kolorze : ) Zobaczysz ile zyskasz nie tylko w oczach obdarowywanej kobiety ale także osoby do której dzwoniłeś z poradą… Jeżeli telefon nie pomógł lub nie chcesz z niego skorzystać proponujemy sprawdzić rozmiar bielizny w Jej szafie. To zadanie dla mężczyzny o silnych nerwach, kto wie co tam może znaleźć …

Zdobyłeś Jej rozmiar! Kolejny krok…


Najprzyjemniejsze: wybór odpowiedniej marki i modelu. Masz do wyboru wiele ciekawych modeli ( halki nocne, komplety bielizny, komplety erotyczne, przebrania erotyczne) Wybierając bieliznę na prezent spróbuj wyobrazić sobie, jak będzie się prezentowała w niej Ukochana kobieta.

Propozycje naszych bestsellerów zebraliśmy w dziale DESIRE HOT7.Sprawdź koniecznie:
 

Jak wręczyć prezent Ukochanej?

Bieliznę możemy wysłać do Ciebie. Nie zapomnij: romantyczna kolacja przy blasku świec wprowadzi Was w romantyczny nastrój. Każda kobieta doceni Wasze starania i pomysłowość. Pyszne menu możecie zamówić on-line z dostawą do Waszego gniazdka. Wyjście do restauracji jak najbardziej Tak, ale poinformujcie odpowiednio wcześniej o tym swoją kobietę.


Ważne. Przed zapakowaniem nie odrywaj metek od zakupionego produktu – na wszelki wypadek. Jeżeli nie masz pomysłu na opakowanie skorzystaj z naszej propozycji opakowania ozdobnego - tutaj – otrzymasz gotowy do wręczenia prezent.


Możemy także zapakować bieliznę w eleganckie opakowanie i wysłać bezpośrednio do niej kurierem. Wtedy otrzyma przesyłkę do rąk własnych.
Jeżeli potrzebujesz dodatkowych porad, chętnie pomożemy. Skontaktuj się z obsługą naszego sklepu biuro@desirebutik.pl